Режим роботи магазину:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Як вивести блок фільтрів у cs-cart на сторінках - Новинки, Хіти, Знижки та Популярне?

Категорії

Як вивести блок фільтрів добірки товарів у cs-cart?

Дані підбирання робить модуль "Хіти продажу та товари зі знижкою" у його налаштуваннях можна налаштувати, що і за яким алгоритмом туди виводити.

Але в чистому вигляді там немає фільтрів, що не дуже зручно https://unitheme.net/index.php?dispatch=products.newest - за тим же алгоритмом ви можете в мекатх вивести блоки описів, під товарами. Також часто потрібно створити для таких сторінок красиві урли, це можна зробити тут

Приблизно так

Спочатку потрібно вибрати який dispatch нам потрібен, на якій сторінці ми хочемо вивести фільтри товарів – newest, on_sale, bestseller, final_sale і т.д.
Далі створюємо макет сторінки для потрібного нам dispatch'а, наприклад, нехай буде newest. Зверніть увагу, що макет вже може бути створений, тоді створювати його не потрібно, а потрібно доопрацювати те, що вже є.

Де вибираємо макет "Інше" та прописуємо потрібний нам dispatch, називаємо макет і за бажанням прописуємо мета-теги для нового шаблону Новинок.

Тепер ми маємо порожню сторінку для новинок і щоб контент з'явився на сторінці, нам потрібно створити такі ж блоки, як і на сторінці категорії

Після всіх цих дій на сторінці з'явилися товари, але фільтрів так і немає... Все вірно, після створення та налаштування макета нам потрібно зробити деякі правки у файлах для того, щоб фільтри з'явилися на наших добірках, за замовчуванням у коді cs-cart на них не генерує блок фільтрів.
Нижче на зображеннях ми покажемо в яких файлах потрібно робити редагування

Файл fn.filters.php, далі шукаємо рядок fn_produ_filters_validate_location і додаємо потрібний dispatch - product.newest або якийсь інший.
Після цих дій потрібно відредагувати ще 1 файл, все має виглядати так, як і на зображенні нижче. Якщо цього не зробити, то на вибір фільтра, не оновлюватиметься блок із товарами.

Ось і все, тепер фільтри товарів виводяться на dispatch новинок. Для того щоб вивести фільтрацію на інші dispatch потрібно зробити всі дії за аналогією з новинками.

У результаті ви майже програміст cs-cart, який зробив популярне завдання для клієнта або свого інтернет-магазину.

Якщо вам сподобався матеріал, напиши коментар!) Якщо потрібні Unitheme2 або інші модулі, напишіть нам.

( 1 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email*
Введіть коментар*